Kursused

Õppeaasta 2019/2020

Avatud on lisakursus.

Sihtgrupp: 9. klassi õpilased
Aeg: 09.01, 16.01, 23.01, 30.01, 06.02, 13.02, 20.02, 05.03 ja 12.03 algusega kell 16.00
Koht: Tallinna Reaalkool, Estonia pst 6
Õppe-eesmärgid: Süstematiseerida ja korrastada olemasolevaid teadmisi ja oskusi põhikooli füüsikakursusest. Omandada täiendavaid võtteid kõrgema raskusastmega ülesannete lahendamiseks, millega tuleb paratamatult gümnaasiumi reaalharus õppijatel kokku puutuda. Täiendada olemasolevaid oskusi laboratoorsete tööde teostamisel. Arendada analüüsioskusi, süvendada arusaamu põhjuse ja tagajärje vahelistest seostest. Kinnistada õpilaste veendumust, et füüsika on eelkõige loodusteadus, mille tundmine võimaldab ümbritsevat maailma selgitada ühel võimalikul teel.
Õpetaja: Reivo Maasik (Tallinna Reaalkooli füüsikaõpetaja)

REGISTREERIMINE

Õpilane arvatakse nimekirja, kui kursuse tasu on laekunud.

Ettevalmistuskursus füüsikast gümnaasiumisse pürgijatele

Koht: Tallinna Reaalkool, Estonia pst 6
Õpetaja: Toomas Reimann (Tallinna Reaalkooli füüsikaõpetaja)

KOHAD HETKEL TÄITUNUD!

Õpilane arvatakse nimekirja, kui kursuse tasu on laekunud.

Ettevalmistuskursus matemaatikast gümnaasiumisse pürgijatele

Sihtgrupp: 9. klassi õpilased
Aeg: 08.01, 15.01, 22.01, 29.01, 05.02, 12.02, 26.02 ( 19.02 jääb ära, õppejõudu pole koolis), 04.03 ja 11.03  algusega kell 16.00
Koht: Tallinna Reaalkool, Estonia pst 6
Sisu: Kursuse käigus süstematiseeritakse ja korrastatakse olemasolevaid teadmisi ja oskusi põhikooli matemaatikast. Läbitakse järgmised teemad: protsent, ratsionaalavaldiste lihtsustamine ja kirjalik arvutamine, võrrandid ja võrrandisüsteemid, funktsioonid ning planimeetria.
Õpetaja: Riin Saar  (Tallinna Reaalkooli matemaatikaõpetaja)

KOHAD HETKEL TÄITUNUD!

Õpilane arvatakse nimekirja, kui kursuse tasu on laekunud. Arve saadetakse registreerimisvormis märgitud aadressile hiljemalt jaanuari alguseks.

„Homme on jälle uus pikk päev. Päris sinu oma algusest kuni lõpuni. Kas see pole mõnus mõte?“ Tove Jannson „Muumitroll“