Teenused

Tallinna Kesklinna Põhikoolis  korraldab toitlustamist RK Teeninduse OÜ. Koolipäeva sees sööb õpilane Tallinna Kesklinna Põhikooli sööklas. Pärast tunde on õpilasel võimalus süüa Reaalkooli sööklas, registreerides toidukorra e-õpilaspiletiga kaardilugejas.

1.-4. klassi õpilased saavad osaleda pikapäevarühma töös.

Tallinna Kesklinna Põhikooli raamatukogu lugejaks võivad olla õpilased, õpetajad ja kooli personal. E-õpilaspiletiga saavad lugejad laenutada õppe- ja ilukirjandust.

Koolivormi, spordiriideid, koolitarbeid ja kooliga seotud meeneid saab tellida Koolipoest.

Õpilastele pakutakse koolis võimalust osaleda erinevate huviringide ja spordiklubi töös.

Koolis töötavad kooliõde, logopeed ja koolipsühholoog.

Kas sa tead, Mõmmi, mis on vabadus? Vabadus on see, kui sa enam ei ole kännu külge kinni seotud!“ Heljo Mänd „Mõmmi ja aabits“