Eelkool

2021/2022 õppeaasta eelkooli õpilaste registreerimine algab 24. mail 2021 kodulehele lisatud Infosüsteemi kaudu.

Üldinfo

Tallinna Kesklinna Põhikooli eelkooli oodatakse kuue- ja seitsmeaastaseid lapsi, kes lähevad kooli 2022. aasta sügisel. Õppekava läbijatele väljastatakse kursuse lõpus tunnistus. Õppetöö toimub üks kord õppenädalas á neli 35-minutilist tundi. 

Eesti keele tundides õpitakse lugemist, kirjutamist, kuulamist ja jutustamist. Matemaatikatundides õpitakse arvutamist, esemete ja nähtuste rühmitamist, esemete järjestamist. Harjutatakse ajamõistete kasutamist ja arendatakse ruumitaju. Eesti keele ja matemaatikatundides omandatut aitavad kinnistada muusikatunnid, meisterdamine, robootika ja lauamängude tunnid. 

Tallinna Kesklinna Põhikooli eelkooli läbimine ei taga sissesaamist Tallinna Kesklinna Põhikooli ja Tallinna Reaalkooli esimesse klassi. Kõigil õpilaskandidaatidel tuleb sooritada kooliküpsusuuring vastavalt Tallinna Kesklinna Põhikooli vastuvõtu tingimustele või Tallinna Reaalkooli vastuvõtu korrale. 

Eelkooli tööd koordineerib õpetaja Kristiina Roosileht.
Kontakttelefon 614 0074, e-post: eelkoolreaalkool.ee

Õppemaks

Kursuse tasu ühekordse maksena on 410 eurot. Maksetähtaeg on 1. september 2021.
Kursuse eest saab tasuda ka
osade kaupa kuus osamakset à 77 eurot. Kursuse kogumaksumuseks on sellisel juhul 462 eurot. Maksetähtajad on järgmised:
1. september, 15. september, 15. oktoober, 15. november ja 15. detsember 2021, 15. jaanuar 2022.

Kursus on tulumaksuvaba. Tasumine toimub arve alusel. Tutvu lepingu tingimustega.

Õppenädalad

Õppenädalate perioodid

  • 6. september – 12. detsember 2021
  • 3. jaanuar – 20. veebruar 2022
  • 28. veebruar – 3. aprill 2022

Vaheajad

  • 13. detsember 2021 – 2. jaanuar 2022
  • 21. veebruar – 27. veebruar 2022

Õpperühmad

  1. – 2022. õa rühmad:
  • esmaspäeviti kell 13.30 – 16.30 ja 14.00 – 17.00
  • teisipäeviti kell 13.30 – 16.30 ja  14.00 – 17.00
  • kolmapäeviti kell 13.30 – 16.30 ja 14.00 – 17.00
  • neljapäeviti kell 13.30 – 16.30 ja 14.00 – 17.00

Õpetajad

Lapsi õpetavad algklasside õpetajad:

  • Reet Eentsalu (reet.eentsalu@real.edu.ee)
  • Hille Tamkivi (hille.tamkivi@reaalkool.ee)
  • Ulla Meresma (ulla.meresma@reaalkool.ee)
  • Margit Luts (margit.luts@real.edu.ee)
  • Maiju Kerme (maiju.kerme@reaalkool.ee)
  • Katri Veskimeister (katri.veskimeister@reaalkool.ee)
  • Kaja Saarniit (kaja.saarniit@reaalkool.ee)
  • Jaanika Lukk (jaanika.lukk@real.edu.ee)
  • Kristiina Roosileht (kristiina.roosileht@reaalkool.ee)
  • Keili Simaste (keili.simastel@real.edu.ee)
  • Anne Sibul (anne.sibul@real.edu.ee)
  • Karin Kundla (karin.kundla@real.edu.ee)
  • Kristel Noodla (kristel.noodla@reaalkool.ee)
  • Agnes Filippov (agnes.filippov@real.edu.ee)
  • Paula Randver (paula.randver@reaalkool.ee)

Eelkooli tööd koordineerib õpetaja Kristiina Roosileht. Kontakttelefon 614 0074, e-post: eelkoolreaalkool.ee

Vajalikud koolitarbed

  • vahetusjalanõud;
  • pinal:
    – harilikud pliiatsid (3 tk);
    – värvipliiatsid;
    – kustukumm;
    – teritaja:
    – käärid;
    – pulgaliim.
Close

„Põnevaimad saladused on alati peidus kõige ebatõenäolisemates kohtades.“ Roald Dahl „Charlie ja šokolaadivabrik“