Eelkool

2020/2021 õppeaastaks on registreerimine lõppenud.
 

Üldinfo

Tallinna Kesklinna Põhikooli eelkooli oodatakse kuue- ja seitsmeaastaseid lapsi, kes lähevad kooli 2021. aasta sügisel.  Õppekava läbijatele väljastatakse kursuse lõpus tunnistus. Õppetöö toimub üks kord õppenädalas á neli 35-minutilist tundi.

Eesti keele tundides õpitakse lugemist, kirjutamist, kuulamist ja jutustamist. Matemaatikatundides õpitakse arvutamist, esemete ja nähtuste rühmitamist, esemete järjestamist. Harjutatakse ajamõistete kasutamist ja arendatakse ruumitaju. Eesti keele ja matemaatikatundides omandatut aitavad kinnistada muusikatunnid, meisterdamine, lauamängud ning robootikatunnid. 

Tallinna Kesklinna Põhikooli eelkooli läbimine ei taga sissesaamist Tallinna Kesklinna Põhikooli ja Tallinna Reaalkooli esimesse klassi. Kõigil õpilaskandidaatidel tuleb sooritada kooliküpsusuuring vastavalt Tallinna Kesklinna Põhikooli vastuvõtu tingimustele või Tallinna Reaalkooli vastuvõtu korrale.

Eelkooli tööd koordineerib õpetaja Kristiina Roosileht.
Kontakttelefon 614 0074, e-post: eelkoolreaalkool.ee

Õppemaks

Kursuse tasu ühekordse maksena on 410 eurot. Maksetähtaeg on 1. september 2020. Kursuse eest saab tasuda ka osade kaupa. Kursuse kogumaksumuseks on sellisel juhul 462 eurot. Võimalik tasuda poolaasta või kuude kaupa. Maksetähtajad on järgmised:

  • 231 eurot poolaastas, maksetähtajad 1. september 2020 ja 15. detsember 2020
  • kuus osamakset à 77 eurot, maksetähtajad 1. september, 15. september, 15. oktoober, 15. november ja 15. detsember 2020, 15. jaanuar 2021.

Kursus on tulumaksuvaba. Tasumine toimub arve alusel. Tutvu lepingu tingimustega. 

Õppenädalad

Õppenädalate perioodid:

  • 7. september – 13. detsember 2020
  • 4. jaanuar – 21. veebruar 2021
  • 1. märts – 4. aprill 2021

Vaheajad:

  • 14. detsember 2020 – 3. jaanuar 2021
  • 22. veebruar – 28. veebruar 2021

Õpperühmad

2020. – 2021. õa rühmad:

  • esmaspäeviti kell 13.30 – 16.30 ja 14.15 – 17.15
  • teisipäeviti kell 13.30 – 16.30 ja  14.15 – 17.15
  • kolmapäeviti kell 13.30 – 16.30 ja 14.15 – 17.15
  • neljapäeviti kell 13.30 – 16.30 ja 14.15 – 17.15

 

Õpetajad

Lapsi õpetavad algklasside õpetajad:

  • Reet Eentsalu (reet.eentsalu@real.edu.ee)
  • Hille Tamkivi (hille.tamkivi@reaalkool.ee)
  • Ulla Meresma (ulla.meresma@reaalkool.ee)
  • Margit Luts (margit.luts@real.edu.ee)
  • Maiju Kerme (maiju.kerme@reaalkool.ee)
  • Katri Veskimeister (katri.veskimeister@reaalkool.ee)
  • Kaja Saarniit (kaja.saarniit@reaalkool.ee)
  • Jaanika Lukk (jaanika.lukk@real.edu.ee)
  • Kristiina Roosileht (kristiina.roosileht@reaalkool.ee)
  • Keili Simaste (keili.simastel@real.edu.ee)
  • Anne Sibul (anne.sibul@real.edu.ee)
  • Karin Kundla (karin.kundla@real.edu.ee)
  • Kristel Noodla (kristel.noodla@reaalkool.ee)
  • Agnes Filippov (agnes.filippov@real.edu.ee)
  • Paula Randver (paula.randver@reaalkool.ee)

Eelkooli tööd koordineerib õpetaja Kristiina Roosileht. Kontakttelefon 614 0074, e-post: eelkoolreaalkool.ee

Vajalikud koolitarbed

  • vahetusjalanõud;
  • pinal:
    – harilikud pliiatsid (3 tk);
    – värvipliiatsid;
    – kustukumm;
    – teritaja:
    – käärid;
    – pulgaliim.
Close

„Looduses peab valitsema tasakaal!” Eno Raud „Naksitrallid“