Robootikavõistluse FLL Superpowerd Põhja-Eesti eelvoor

Võistlused

Üle kahe aasta said robootikahuvilised õpilased taas traditsiooniliselt FLL (First Lego League) võistlusel oma oskusi ja teadmisi  proovile panna. 
18-19 . jaanuaril peeti Proto avastuskeskuses Põhja-Eesti  I ja II eelvoor, mille eesmärgiks oli välja selgitada, kummaski eelvoorus osalevast 25 võistkonnast parimad, kes pääsevad edasi kevadel  toimuvale Eesti võistluse finaalvooru. 

FLL ehk FIRST LEGO League Estonia on võistlus, mis koosneb robotivõistlusest ja projektist. Võistlusformaadist täpsemalt.

Reaalkooli ja Kesklinna põhikooli ühisest robotiklubist oli 18.02 Põhja-Eesti I eelvooru võistlustules 3 meeskonda: “Lapsed” (Theodor RK, Jaagup RK,  Laura TKP ja Kaspar Taavi TKP), “Tõnu” (Tõnu RK, Oliver Saluveer RK,  Joosep TKP, Mattias Mihkel TKP, Jaagup RK ja Bruno) ja “Energii” (Hendrik RK, Roland RK, Jakob RK) juhendaja Ahti Pent.

Kõikidele  meeskondadele ja pea kõikidele liikmetele  oli antud võistlus esmakordne ja edukas.  Meeskond “Tõnu”le omistati Põhiväärtuste  karikas, võistkond “Lapsed” said TÜ teaduskooli eripreemia karika  ja kõigi kolme meeskonna koondtulemused olid parima 8 hulgas, mis tagas neile edasipääsu kevadel toimuvale finaali. 

Võistluseks ettevalmistamise käigus käisid laste robotimänge ja projekti esitlusi kuulamas, vaatamas, hindamas ning head nõud andmas nende vanemad koolikaaslased ning FLL “veteranid”.

Õnnitleme meeskondi ja täname kõiki meeskondade ärakuulajaid ning toetajaid! 

Täpsem info FLL kodulehelt  ja   https://www.facebook.com/FLLEstonia/

Close

Nutikas õppija

Koosta tegevusplaan ja pea sellest kinni.