Animatsiooniring

Huviring

Tallinna Kesklinna Põhikooli ja Tallinna Reaalkooli 4.-7. klassi õpilane, veel on vabu kohti animatsiooniringi. Ring alustab tööd 13. septembril. 

Animaringis tutvutakse animatsiooni olemuse ja erinevate animatsiooniliikide, optilise illusiooni tekkimise ning filmitegemise etappidega. Samm sammult tehakse üheskoos läbi idee loomise, tegelaste ja dekoratsioonide meisterdamise, oma filmiklipi salvestamise ja helindamise. Lastel on võimalus proovida grupitööd ja igal lapsel valmib erinevates tehnikates animaklippe. Aasta jooksul tegeletakse ka pikema filmiprojektiga. Animatsioon on igal pool meie ümber ekraanidel alates internetilehekülgedest, reklaambänneritest kuni animafilmide ja arvutimängudeni. Animatsioon muutub aina tähtsamaks vahendiks sõnumite edastamisel. Ise sõnumeid koostades õpime ka aru saama, kuidas ja millistel alustel on nad ehitatud ning aitame kaasa tervisliku kriitikameele arenemisele. See muudab oskuse animatsiooni luua aina väärtuslikuks, aga vahest tähtsamgi on, et animatsioon seob endas väga erinevaid kunstialasid nagu kirjandus, fotograafia, draama, butafooria, kujutav kunst jne. Lisaks sellele tuleb tööd teha ka mitmesuguste arvutiprogrammidega filmi kokkupanemisel. Niisiis annab animatsiooniga tegelemine mitmekülgsete oskuste pagasi. Peaasi aga, et kogu õppimise, otsimise ja avastamise juures saab küllalt mängida mõtete ja lahendustega.

REGISTREERIMINE

Ringi korraldab Nukufilmi LastestuudioClose

Üks kõikide, kõik ühe eest! Meie kooli deviis