REAALI ÕPETAJA 2019

Koolielu

Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi kuulutab välja Tallinna Kesklinna Põhikoolis konkursi REAALI ÕPETAJA 2019.

Korraldus:

• „Reaali Õpetaja 2019″ stipendiumi konkursile kandidaatide seadmise õigus on Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajatel ja muul personalil, õpilastel ja lastevanematel ning Tallinna Reaalkooli vilistlastel.
  • Stipendium antakse välja kord aastas kooliaasta lõpul.
  • Üldjuhul antakse välja vaid üks stipendium, üle kolme stipendiumi välja ei anta.
  • Stipendiumi saaja (saajad) määrab Seltsi juhatus.

Üldised raamnõuded ülesseatavatele kandidaatidele:

• Stipendiumi kandidaadiks on õpetaja, kelle töötulemused (sealhulgas õpilaste hinnang) on olnud silmapaistvad jooksval õppeaastal ja ka pikema perioodi vältel.
  • Stipendiumi kandidaat on üldjuhul töötanud Tallinna Kesklinna Põhikoolis täiskohaga.
  • Stipendiumi kandidaat on üldjuhul andnud oma panuse kooliellu ka klassijuhatajana; puudujääki selles osas korvab saavutuste erakordsus.

Kandidaatide seadmise avaldused esitada 30. maiks aadressile Tallinn, Pärnu mnt 11 või elektrooniliselt aadressile