Osalemine projektis

Koolielu

Tallinna Kesklinna Põhikool osaleb rahvusvahelises Erasmus+ keskkonnateemalises projektis “What’s Your Impact on Earth?” partneritega Portugalist, Leedust, Poolast, Ungarist ja Itaaliast. Möödunud nädalal külastasid meie kooli partnerriikide õpetajad ja õpilased. Kohtumise teemaks oli “vesi”, mille raames toimus õpilastele töötuba, kus mõõdeti vee puhtust ning toimusid iga riigi ettekanded, uuritud oli vee tarbimist ja kulutamist ning kuidas vett säästlikult kasutada. Toimus väljasõit Kõrvemaa matka- ja suusakeskusesse, matkati Kõrvemaa veel lumistel radadel. Soovijad said vibu lasta, mängida discgolfi, kelgutada ning käia räätsadega rabas.  Külastati Energia Avastuskeskust ja vaadati teadusteatrit “Noore teadlase katsed ning samuti tutvuti  Lennusadama eksponaatidega  ja giidi juhendamisel toimus õpituba. Kõik päevad oli aktiivsed ja täis toimetamist.

Täname kõiki peresid ja õpilasi, kes majutasid välisriigi õpilasi.  

Projekti rahastatakse Euroopa Liidu programmi Erasmus+ meetmest.