• Kooli õppekava on uuendatud ja täiendatud ning toetab kooli reaal- ja loodusainete suunda.
    • Koolil on uuendatud, täiendatud ja rakendatud õppekava.
    • Koolil on õpilaste erivajadustest ja kooli õppesuunast lähtuv valikkursuste ning praktiliste tööde süsteem.
    • Kooli õpilased ja lapsevanemad saavad õpilase arengut toetavat nõustamist.
    • Õpilaste igakülgset arengut toetavad kooli õppekava täiendavad huviringid.
  • Toetatud on õpetajate professionaalne areng ning rakendatakse kaasaegseid õpetamismetoodikaid.
    • Rakendunud on õpetajatöö analüüsimine, lähtudes kutsestandardis esitatud kompetentsidest.
    • Koolis on loodud võimalused ja õpetajad rakendavad kaasaegseid õpetamismetoodikaid.
  • IT tark- ja riistvara toetab õpilastes ja kooli töötajates digipädevuse kujundamist ning vastab kooli õppekava vajadustele.
  • Koolis on kaasaegne õpikeskkond.
  • Koolil on Reaali kogukonna väärtustel ja traditsioonidel tuginev „sümbol-kommete palett“.

viiulivoti

Kooli laulu konkurss