Sihtgrupp: 9. klassi õpilased
Aeg: teisipäeviti 16. jaanuarist algusega kell 16.15
Maht: 18 akadeemilist tundi
Koht: Tallinna Reaalkool, Estonia pst 6

Õppe-eesmärgid: Süstematiseerida ja korrastada olemasolevaid teadmisi ja oskusi põhikooli füüsikakursusest. Omandada täiendavaid võtteid kõrgema raskusastmega ülesannete lahendamiseks, millega tuleb paratamatult gümnaasiumi reaalharus õppijatel kokku puutuda. Täiendada olemasolevaid oskusi laboratoorsete tööde teostamisel. Arendada analüüsioskusi, süvendada arusaamu põhjuse ja tagajärje vahelistest seostest. Kinnistada õpilaste veendumust, et füüsika on eelkõige loodusteadus, mille tundmine võimaldab ümbritsevat maailma selgitada ühel võimalikul teel.

Õpetaja: Toomas Reimann (Tallinna Reaalkooli füüsikaõpetaja)

Kursuse hind: 70 eurot

Kohad on täitunud.

Õpilane arvatakse nimekirja, kui kursuse tasu on laekunud. Arve saadetakse registreerimisvormis märgitud aadressile.

viiulivoti

Kooli laulu konkurss