Robootika LEGO õppeotstarbeliste WeDo 2.0 komplektide baasil

1. klass esmaspäeviti kell 8.00 – 8.50 või teisipäeviti kell 13.05 – 13.55
2. klass teisipäev kell 14.00-15.30

Ring alustab tööd 18. septembrist. Aasta jooksul saadakse kokku 25 korda. Tunnid toimuvad Tallinna Reaalkooli väikese maja I korrusel.

Õpitakse tundma robotite põhi komponente, juhtimiskeskust (aju), andureid (sisendid) ja mootoreid (väljundid). Programmeerimine toimub lihtsa piktogrammilise tarkvara abil. Õpitakse läbi erinevate praktiliste tööde, arendades laste tehnilist mõtlemist, probleemide lahendamise võimet ja meeskonnatööd. Võtame osa kevadel toimuvast FLL ja Robotex nooremate vanuserühmade näitusest.

Tunde viib läbi erahuvikool RoboKaru, millel on ka kinnitatud õppekava ning ringitasu saab tulumaksutagastuse.
Juhendab õpetaja Liia Tammes, kontakttelefon 5194 4143.

Aastamaks 1. klassis 80 eurot.
Aastamaks 2. klassis 100 eurot.
Maksimaalselt saab osaleda ühes ringis 16 õpilast. Juhul kui soovijaid on rohkem, arvatakse ringi nimekirja esimesena registreerunud lapsed.

Robootika LEGO õppeotstarbeliste Mindstorm NXT komplektide baasil

Sihtrühm: 2. klassi õpilane, kes on läbinud kursuse LEGO õppeotstarbeliste WeDo 2.0 komplektide baasil või 3. klassi õpilane

Esmaspäeviti kell 16.00 – 17.30. Juhendab õpetaja Ahti Pent.
Neljapäeviti kell 15.45 – 17.15. Juhendaja õpetaja Rene Ämarik.

Ring alustab tööd 18. septembrist. Aasta jooksul saadakse kokku 25 korda.

Tunnid toimuvad Tatari 3, 4. korrus.

Robootika alustega tutvumine toimub LEGO õppeotstarbeliste Mindstorm NXT komplektide baasil. Õpitakse tundma baasriistvara, so juhtimiskeskust (aju), andureid (sisendid) ja mootoreid (väljundid), tarkvara kasutamist blokkskeemide abil. Õpitakse läbi erinevate praktiliste tööde.

Aastamaks 100 eurot.

Maksimaalselt saab osaleda ühes ringis 20 õpilast. Juhul kui soovijaid on rohkem, arvatakse ringi nimekirja esimesena registreerunud lapsed.

Vabad kohad! Registreerumiseks saata kiri aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Robootika edasijõudnutele

Sihtrühm: õpilased, kes on läbinud algajate koolituse ning on saanud õpetajalt soovituse.

Teisipäeviti kell 15.45 – 17.15

Ring alustab tööd 19. septembrist. Aasta jooksul saadakse kokku 25 korda.

Tunnid toimuvad Tatari 3, 4. korrus.

Õpilased on juba omandanud robootika alused. Nüüd rakendatakse oma teadmisi praktilistes ülesannetes, imiteeritakse tavaelus olevaid probleeme ja püütakse leida neile sobivaid lahendusi. Ehitatakse erinevaid võistlusmasinaid, peetakse omavahelisi võistlusi ning valmistutakse robotikavõistlusteks - Robotex; First Lego League.

Juhendab õpetaja Ahti Pent.

Aastamaks 100 eurot.

Maksimaalselt saab osaleda ühes ringis 20 õpilast. Registreerimiseks saadetakse sihtrühma õpilase vanemale info meilile.

Reaali Robotistuudio

Toimumisaeg neljapäeviti algusega kell 17:30.

Asukoht: Tatari 3, 4. korrus.

Reaali robotistuudios ehitame ja programmeerime roboteid, mis osalevad võistlustel nii Eestis kui välismaal. Kasutame peamiselt LEGO Mindstorms NXT ja EV3 robootikaplatvorme. Roboteid programmeerime C-keeles.

Meie ring saavutas 2014, 2015 ja 2016 tiitli „Parim Eesti Robootikakool".

Ring alustab tööd 21. septembrist. Aastatasu on 100 eurot.

Vastuvõtmise tingimused:

• vanuseaste: alates 6. – 7. klass;
  • hea läbisaamine matemaatikaga;
  • õpilase kirjutatud avaldus: Miks ma soovin tulla robootika huviringi?.

Juhendavad 12. klassi noored robootikud Ramses, Jaan ja Timo.

Reaali Roboti ja Tehnoloogiastuudio

Toimumisaeg teisipäeviti algusega kell 17:30

Asukoht: Tatari 3, 4. korrus.

Paralleelselt õpime tundma ka elektroonikat ning igaüks saab teada mis „karul kõhus" ja kuidas elektroonikaskeeme lugeda.
Meie ring saavutas 2014, 2015 ja 2016 tiitli „Parim Eesti Robootikakool".

Ring alustab tööd 19. septembrist. Aastatasu on 100 eurot.

Vastuvõtmise tingimused:

• vanuseaste: gümnaasium;
  • hea läbisaamine matemaatikaga;
  • soov iseseisvalt projektidega tööd teha;
  • õpilase kirjutatud avaldus: Miks ma soovin tulla robootika huviringi?.

Juhendab Leivo Sepp, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Juhendaja töötab Microsoftis ning on raamatu „Robootika?... See on imelihtne!" autor.

lilled2