Kitarriõpe

Klassikalise kitarri individuaalõpe. Ühe tunni pikkus 30 minutit. Õppemaks on 286 eurot. See sisaldab 22 individuaaltundi aastas. Maksmine toimub kahes osas. Tunnist puudumise korral tagasiarvestust ei tehta.
Tunnid toimuvad kolmapäeviti ja neljapäeviti Tallinna Kesklinna Põhikoolis, ruumides nr. 13 ja 14.
Juhendaja Argo Vals
Kohad on täitunud.

Kooristuudio

Reaali Kooristuudio loodi 2008. aastal, et pakkuda muusikaliselt andekamatele õpilastele paremaid enesetäiendamise ja –teostamise võimalusi. See koor on tasuline, töötab 2 korda nädalas ja sinna pääseb katsetega. Koori õppekavas on olulisel kohal ka noodiõpetus ja hääleseade. Algselt algklasside õpilastele loodud koor on tänaseks kasvanud põhikooli lõpuklassideni. Osaletud on laulupidudel, mudifestil, popkooripeol, kooli kontsertidel ja aktustel. 2011. aastal osaleti Europa Cantat'i ooperikooride töötoas, mis lõppes suurejoonelise lavastusega Pärnu Kontserdimajas, kus tulid ettekandele tuntud ooperikoorid ooperitest „Carmen", „Aida", „Jevgeni Onegin" jne. Vabariiklikul lastekooride konkursil Türil saavutati I koht B-kategoorias. Kooristuudio vanemad neiud tõid 2012. aasta detsembris Krakowi rahvusvaheliselt advendi-ja jõululaulude konkursilt noortekooride kategoorias kulddiplomi ja I koha ning nooremad tüdrukud 2014. aasta jaanuaris Praha rahvusvaheliselt koorikonkursilt hõbediplomi ja III koha. 2015 aastal võitis koor rahvusvahelisel koorikonkursil "Tallinn 2015" noortekooride kategoorias II koha ja Kreekas Kalamatas toimunud koorikonkursil kulddiplomi ja I koha nii rahvamuusika kategoorias kui tütarlastekooride kategoorias. Antud on mitmeid iseseisvaid kontsert: Niguliste kirikus vaimuliku kavaga, Reaalkooli aulas hällilauludest koosneva kavaga, lauldud on Viljandi Pärimusmuusika aidas ja Heimtalis kunstnik Anu Raua juures. Sel õppeaastal ootavad Kooristuudio tütarlastekoori ees konkursireis Hispaaniasse ja kontsertreis Rootsi. Samuti plaanime osa võtta Tallinnas toimuvast rahvusvahelisest kooride suursündmusest Europa Cantat, kus 8 päeva jooksul toimub mitmeid töötube ja kontserte ning mille kulminatsiooniks kujuneb lauluväljakul kooride ühislaulmine „Palju õnne, Eesti!“. Kuna algamas on Kooristuudio 10. hooaeg, siis kevadel tähistame väärikalt ka sünnipäeva. Ikka kontserdiga.

Reaali kooristuudio 1. – 4. klassi õpilastele

Reaali Kooristuudio mudilaskoor eraldi koorina alustas tegevust 2014. aasta sügisel. Kolme aasta jooksul on esinemas käidud Niguliste, Rootsi-Mihkli ning Toomkirikus, Estonia kontserdisaalis, Lastekirjanduse Keskuses, Vanalinna Päevadel, traditsioonilistel Reaalkooli kevadkontsertidel nii tütarlastekooriga koos kui ka eraldi koorina. Eelmisel õppeaastal keskendusime laulupeo repertuaari omandamisele ning saime ettelaulmisel 1. kategooria.

Proovid toimuvad esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 13.45 – 15.00 Pärnu mnt 11 ruumis nr 58.

Ring alustab tööd 11. septembrist.

Juhendaja õpetaja Katri Veskimeister.

Koori pääsemise eelduseks on hea viisipidamine. Soovijatel palume ühendust võtta õpetaja Katri Veskimeistriga e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Aastamaks 180 eurot, mida on võimalik tasuda kuude kaupa à 20 eurot.

Reaali kooristuudio 5. – 9. klassi õpilastele

Esmaspäeviti kell 14.45-16.00 ja neljapäeviti kell 15.30-17.00

Juhendaja õpetaja Heli Roos, e-posti aadress See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Aastamaks on 90 eurot, mida on võimalik tasuda kuude kaupa à 10 eurot.

Poistekoor

Poistekooris laulavad 2.-7.klassi poisid. Proovid toimuvad 1 kord nädalas reedeti 8.00-8.45 ruumis 107.

Poistekoor alustab kuuendat hooaega. Seni on esinetud aktustel ja kontsertidel nii kooli aulas kui Estonia Kontserdisaalis. Osa on võetud kahest laulupeost 2014 ja 2017 ning Põhja- ja Baltimaade laulupeost Tartu laululaval. Esinemispaikade hulka on kuulunud ka Niguliste ja Rootsi-Mihkli kirikud ning 2012. aasta vanalinna päevade avamisel osalesid poistekoori lauljad Raekoja platsil toimunud Nuku- ja Noorsooteatri etenduses „Põhjakonn", lavastajaks Šaša Pepeljajev.
Eelmisel õppeaastal laulis poistekooris 43 lauljat. 2017. kevadel omistati koorile I kategooria.

Reedeti 8.00-8.45 Reaalkooli ruumis ruumis 107.

Koori juhendab õpetaja Heli Roos, e-posti aadress See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mudilaskoor 2. -4. klassi tüdrukutele

Reedeti kell 8.00 – 8.45 Pärnu mnt majas ruumis nr 33 ja 58.

Ring alustab tööd 15. septembril.

Koore juhendavad õpetajad Katri Veskimeister ja Killu Rikker

Mudilaskoor 1. klassile

Reedeti kell 13.00 – 13.45 väikeses majas.

Ring alustab tööd 15. septembril. Registreerida ei ole vaja, kõik soovijad on oodatud.

Koori juhendab õpetaja Katri Veskimeister.

suvi1

Kaunist suve