Draamaring 2.-4. klassi, 6.-9. klassi ja gümnaasiumiõpilastele

Näiteringis tegeletakse draamamängude, improvisatsioonide, lavalise omaloomingu ja lavastustega. Jõudumööda võetakse osa ka kooliteatri festivalidest ja käiakse teatris. Näiteringidesse on oodatud lapsed, kes tahavad kunstide kaudu arendada eneseväljendust, esinemisoskust ja koosloomist. Aastane töö lõpeb mais Reaali teatripäevaga.

Esmaspäeviti
kell 14.00 - 15.00 algklassi näitering
kell 16.00 -17.30 gümnaasiumi näitering, alustab 2. oktoobril
Teisipäeviti
kell 15.00 – 16.15 põhikooli näitering, alustab 3. oktoobril

Tallinna Reaalkooli väikese maja 0-korrusel (Mustikas). Alustame 11. septembril 2017.

Juhendaja: Katrin Nielsen

Kunstiring 1. klassi õpilastele

Neljapäeviti 8.00 – 8.45 Tallinna Reaalkooli väikeses majas.

Ring alustab tööd 21. septembril.

Kunstiringis vaatame kunsti, räägime kunstis, loome ise uusi kunstiteoseid ja tunneme oma loomingust rõõmu

Aastamaks on 10 eurot.

Juhendaja: Kalli Vendik

Maksimaalselt saab ringis osaleda 16 õpilast. Juhul kui soovijaid on rohkem, arvatakse ringi nimekirja esimesena registreerunud lapsed. Registreerimisvorm.

Raamaturing 1.- 4. klassi õpilastele

1.-2. klass esmaspäeviti kell 14.00 - 15.00 Tallinna Kesklinna Põhikooli majas, ruum nr 13.
3.-4. klassi neljapäeviti kell 14.00-15.00 Tallinna Kesklinna Põhikooli majas, ruum nr 13.

Ring alustab tööd 11. septembrist.

Raamaturingis tutvume muuhulgas uusima lastekirjandusega, loeme üksteisele ette lemmikraamatuid, külastame Lastekirjanduse Keskust ning Rahvusraamatukogu. Samuti tegeleme loovkirjutamisega, et arendada kirjutamisoskust.

Ringitasu 25 eurot kuus.
Juhendaja: kirjanik Merle Veesalu-Rand
Info ja registreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Animatsiooniring 4.-7. klassi õpilastele

Esmaspäeviti 15.00 – 16.00 Tallinna Kesklinna Põhikoolis, ruum nr 13.

Ring alustab 11. septembril.

Animaringis tutvume animatsiooni olemuse ja erinevate animatsiooniliikide, optilise illusiooni tekkimise ning filmitegemise etappidega. Samm sammult teeme üheskoos läbi idee loomise, tegelaste ja dekoratsioonide meisterdamise, oma filmiklipi salvestamise ja helindamise. Lastel on võimalus proovida grupitööd ja igal lapsel valmib erinevates tehnikates animaklippe. Aasta jooksul tegeleme ka pikema filmiprojektiga.

Animatsioon on igal pool meie ümber ekraanidel alates internetilehekülgedest, reklaambänneritest kuni animafilmide ja arvutimängudeni. Animatsioon muutub aina tähtsamaks vahendiks sõnumite edastamisel. Ise sõnumeid koostades õpime ka aru saama, kuidas ja millistel alustel on nad ehitatud ning aitame kaasa tervisliku kriitikameele arenemisele. See muudab oskuse animatsiooni luua aina väärtuslikuks, aga vahest tähtsamgi on, et animatsioon seob endas väga erinevaid kunstialasid nagu kirjandus, fotograafia, draama, butafooria, kujutav kunst jne. Lisaks sellele tuleb tööd teha ka mitmesuguste arvutiprogrammidega filmi kokkupanemisel. Niisiis annab animatsiooniga tegelemine mitmekülgsete oskuste pagasi.

Peaasi aga, et kogu õppimise, otsimise ja avastamise juures saab küllalt mängida mõtete ja lahendustega.

Ringitasu 25 eurot kuus.

Animaringi viivad läbi Nukufilmi Lastestuudio juhendajad.
Lähem info ja registreerimine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 5303 7660

suvi1

Kaunist suve