Arvutiring 1. ja 2. klassi õpilastele

Teisipäeviti kell 13.30 – 14.15 Pärnu mnt 11 maja ruumis 44.

Ring alustab tööd 12. septembrist.

Arvutiringis arendatakse erinevate veebipõhiste ja allalaaditud programmidega probleemi lahendamise oskust, loogikat, loovust ja põhjus-tagajärg seoste nägemist. Arvutiringis luuakse animatsioone, tehakse arvutijoonistusi ja luuakse lihtsamaid arvutimänge.

Registreerimisvorm
Maksimaalselt saab osaleda ühes ringis 18 õpilast. Juhul kui soovijaid on rohkem, arvatakse ringi nimekirja esimesena registreerunud lapsed.

Arvutiring 3. ja 4. klassi õpilastele

Teisipäeviti kell 14.20 – 15.05 Pärnu mnt 11 ruumis 44.

Ring alustab tööd 12. septembrist.

Registreerimisvorm.

Arvutiring varem arvutiringis käinud 3. - 5. klassi õpilastele

Neljapäeviti kell 15.00 – 15.45 Pärnu mnt 11 ruumis 44.

Ring alustab tööd 14. septembrist.

Arvutiringi on oodatud 3. - 5. klassi õpilased, kellel jagub püsivust ja valmisolekut keskenduda järjepidevaks tööks arvutiga. Arvutiringis tegeletakse miniarvutitega, 3D modelleerimise ja 3D printimisega, pannakse erinevaid programme koos töötama ja tutvutakse koodikirjutamisega.

Registreerimisvorm
Maksimaalselt saab osaleda ühes ringis 15 õpilast. Juhul kui soovijaid on rohkem, arvatakse ringi nimekirja esimesena registreerunud lapsed.

lilled2