Tallinna Reaalkooli ja Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajatele ametialase enesetäiendamise võimaluse loomiseks ja/või loomingulise või teadusliku tegevuse soodustamiseks kuulutab Tallinna Reaalkooli Hoolekande Selts välja konkurssi Reaali Õpetaja 2018 stipendiumitele.
Korraldus
• „Reaali Õpetaja 2018″ stipendiumi konkursile kandidaatide seadmise õigus on Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajatel ja muul personalil, õpilastel ja lastevanematel ning Tallinna Reaalkooli vilistlastel.
• Stipendium antakse välja kord aastas kooliaasta lõpul.
• Üldjuhul antakse välja vaid üks stipendium, üle kolme stipendiumi välja ei anta.
• Stipendiumi saaja (saajad) määrab Seltsi juhatus.

Üldised raamnõuded ülesseatavatele kandidaatidele
• Stipendiumi kandidaadiks on õpetaja, kelle töötulemused (sealhulgas õpilaste hinnang) on olnud silmapaistvad jooksval õppeaastal ja ka pikema perioodi vältel.
• Stipendiumi kandidaat on üldjuhul töötanud Tallinna Kesklinna Põhikoolis täiskohaga..
• Stipendiumi kandidaat on üldjuhul andnud oma panuse kooliellu ka klassijuhatajana; puudujääki selles osas korvab saavutuste erakordsus.
Kandidaatide seadmise avaldused esitada 31. maiks aadressile Tallinn, Pärnu mnt 11 või elektrooniliselt aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Stipendiumite saajate arvu ja stipendiumite suuruse määrab Seltsi juhatus.

suvi1

Kaunist suve