Kurgja 1   Kurgja 2

8.-11. juunil toimus Kurgjärvel 2.-4. klasside laager. Üheskoos veedeti looduses neli sisukat ja lõbusat päeva. Äratusele järgnes virgutav hommikujooks ning usinamad hüppasid enne hommikusööki isegi järvevette. Päevakava oli tihe ning tegevusi jätkus igale maitsele. Lõuna-Eesti mägine maastik andis uusi põnevaid võimalusi sportlikeks mängudeks, loovustoas kanti ette intervjuusid loodusega ning toimus väljasõit Piusa Koobaste Külastuskeskusesse. Ühiste ettevõtmiste vahele mahtus ka piisavalt vaba aega, mille lapsed sisustasid meelepäraste tegevustega. Õhtuid lõpetas vabaõhudisko.

suvi1

Kaunist suve