Selle aasta suvel renoveeritakse Pärnu mnt 11 koolihoone 0 korrus, kuhu lisaks maadlussaalile ja riietusruumidele tuleb garderoob. Ühtlasi tehakse korda 0 korruse ventilatsioon. Teisel ja kolmandal korrusel seni garderoobidena kasutatud ruumid kohandatakse vastavalt hajumis- ja klassiruumiks. Lisaks toimub suvel maja sanitaarremont, st värvitakse klasside, koridoride ja trepikodade seinad.
Kuna ehitustööde finantseerimiseks tehtud laenupakkumise tingimused ei olnud käesoleval aastal kooli jaoks majanduslikult otstarbekad, siis otsustas RK Haridussõbrad OÜ nõukogu laenu praegu mitte võtta ning lükata täismahus 1. – 3. korruse renoveerimine järgmisesse aastasse.

suvi1

Kaunist suve