Tallinna Reaalkooli Hoolekande Selts kuulutab välja konkursi “Reaali õpetaja 2017” stipendiumile Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajatele ametialase enesetäiendamise võimaluse loomiseks ja/või loomingulise või teadusliku tegevuse soodustamiseks.

• „Reaali Õpetaja 2017″ konkursile kandidaatide seadmise õigus on Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajatel ja muul personalil, õpilastel
    ja lastevanematel ning Tallinna Reaalkooli vilistlastel.
  • Stipendium antakse välja kord aastas kooliaasta lõpul.
  • Üldjuhul antakse välja vaid üks stipendium, üle kolme stipendiumi välja ei anta.
  • Stipendiumi saaja (saajad) määrab Seltsi juhatus.

Kandidaatide seadmise avaldused esitada 30. maiks aadressil Tallinn, Pärnu mnt 11 või elektrooniliselt aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

suvi1

Kaunist suve