Pipi 1 Pipi 2 Pipi 3

3.d klass osales eTwinningu portaali kaudu rahvusvahelises projektis "Pippi Longstocking on tour", mis oli pühendatud Pipi Pikksuka tegelaskuju 70. aastapäevale. Projekt algatati Rootsis 2015. aasta augustis ja selles osales 19 Euroopa riiki. Projektiga hakkas Pipi Pikksuka nukk mööda riike reisima ning sinna kooli, kuhu ta jõudis, pidid lapsed temaga koos õppima, oma kooli ja riiki tutvustama, põneva ürituse tegema jms. 3.d klassil oli Pipi Pikksuka päev, kui oldi riietatud vastavalt raamatu "Pipi Pikksukk" tegelastele. Viidi läbi selleteemaline viktoriin. Lastele andis see hea kogemuse harjutada inglise keelt: nad tegid Pipi Pikksukale 2. klassis jõulukaardid, kuhu nüüd 3. klassis koos inglise keele õpetajatega kirjutati sisse soovid.

lilled2