Reaali mesilased

11. ja 12. märts 2017 toimus Eesti Rahva Muuseumis FIRST LEGO League “Loomadest Liitlased” hooaja suurejooneline finaalvõistlus, kus osales kokku 42 meeskonda (sh meeskonnad Eestist, Lätist, Moldovast ja Itaaliast). Kahepäevasel võistlusel sai näha võimekaid roboteid ja läbimõeldud projekte. Samuti andsid meeskonnad üksteisele ja külalistele ülevaate oma hooajast, meeskonnast ja kodukohast.

Kahepäevasel finaalvõistlusel oli võistlustules ka meeskond Reaali Mesilased (Reaalkooli ja Kesklinna Põhikooli ühendmeeskond). Reaali Mesilased saavutas robotimängus tubli 8. koha ja teenis võistlusel välja „Hindajate eriauhinna“. Võistkonda kuulusid Tallinna Kesklinna Põhikooli õpilased Edward Ulst ja Ruut Kangust, õpilased Reaalkoolist ja juhendaja Ahti Pent.

lilled2