13.-17. veebruaril tähistame koolis sõbranädalat. Igal päeval erinevad tegevused ja stiilipäev.

Esmaspäev, 13. veebruar
- Stiilipäev – TÄPID JA MUMMUD
- Sõbraleidmise mäng 1.-2. klassidele

Teisipäev, 14. veebruar
- Stiilipäev – PUNANE JA ROOSA
- Sõbrapäeva post
Kõigil õpilastel ja õpetajatel on võimalik saata sõpradele kirju ja kaarte, postitades need I korrusel asuvatesse postkastidesse, mis jäävad sinna neljapäevani.

Kolmapäev, 15. veebruar
- Stiilipäev – VUNTSID

Neljapäev, 16. veebruar
- Stiilipäev – AKSESSUAARID
- Sõbranädala mälumäng (2.-6.kl)
Moodusta oma klassikaaslastega kuni 5-liikmeline meeskond, tule võta huvijuhilt küsimused ja osale sõbranädala mälumängus!
Nutikamatele auhinnad!
Reede, 17. veebruar
- Stiilipäev – SOENG JA PARUKAS
- Jäta kõik muud tegevused ja loe!
(DEAR http://dropeverythingandread.com/index.html)
Leia kodust või laenuta raamatukogust endale meelepärane kirjandus ning võta see kooli kaasa! Kirjanduse alla kuuluvad raamatud, ajakirjad, koomiksid vms. Välistatud on materjalid nutiseadmetes!
Ülekoolilised lugemisminutid toimuvad 2. tunni alguses (10 minutit).
Lugemist on soovitav jätkata vahetundides. Vahepeal lase silmadel ikka puhata ka.

viiulivoti

Kooli laulu konkurss