2017 robootika mesilased

21. - 22. jaanuaril peeti Laagri koolis Põhja-Eesti FLL (Firts Lego League) võistluse eelvoorud, mille eesmärgiks oli välja selgitada parimad, kes pääsevad edasi Eesti võistluse finaalvooru 11.-12. märts 2017 Tartus. FLL ehk FIRST LEGO League Estonia on LEGO robotite võistlus, mille käigus tuleb lahendada võistlusväljakul mitmeid keerukaid ülesandeid.

Võistkonnale Reaali Mesilased omistati oma mesilasprojekti eest , mida aitas juhendada 1.-2. klassi õpilaste robootikaringide juhendaja Liia Tammes, „Parim projekt“ karikas ning sai ka kutse Eesti FLL võistluse finaalvooru. Võistkonda kuulusid õpilased Reaalkoolist: Georg Kalme, Kert Kaspar Kukk, Pärtel Kukk, Uku Kurim, Jasper Tammes ja õpilased Kesklinna Põhikoolist Arion Andreas Aavisto, Ruut Kangust, Edward Ulst ning juhendaja Ahti Pent. Õnnitleme!

lilled2