2017 robootika mesilased

21. - 22. jaanuaril peeti Laagri koolis Põhja-Eesti FLL (Firts Lego League) võistluse eelvoorud, mille eesmärgiks oli välja selgitada parimad, kes pääsevad edasi Eesti võistluse finaalvooru 11.-12. märts 2017 Tartus. FLL ehk FIRST LEGO League Estonia on LEGO robotite võistlus, mille käigus tuleb lahendada võistlusväljakul mitmeid keerukaid ülesandeid.

Võistkonnale Reaali Mesilased omistati oma mesilasprojekti eest , mida aitas juhendada 1.-2. klassi õpilaste robootikaringide juhendaja Liia Tammes, „Parim projekt“ karikas ning sai ka kutse Eesti FLL võistluse finaalvooru. Võistkonda kuulusid õpilased Reaalkoolist: Georg Kalme, Kert Kaspar Kukk, Pärtel Kukk, Uku Kurim, Jasper Tammes ja õpilased Kesklinna Põhikoolist Arion Andreas Aavisto, Ruut Kangust, Edward Ulst ning juhendaja Ahti Pent. Õnnitleme!

viiulivoti

Kooli laulu konkurss