leiutajad

6. detsembril andis EV President Kersti Kaljulaid üle preemiad Eesti Teadusagentuuri, Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Vabariik 100 korraldatud riikliku õpilasleiutajate konkursi ja videokonkursi „Eesti otsib leiutajat!“ parimatele ning nende juhendajatele. Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni-ja tehnoloogiakeskuses Mektory toimunud auhindamispeol jagus preemiaid kokku 53le õpilasele ja juhendajale.

1. - 4. kl kategoorias saavutas I preemia Siim Oliver Virro töö „Targad ujumisprillid“ (juhendaja Kristi Kiviaru) ning III preemia Helga Maari Lepaseppa töö "Lint". Õnnitleme!

suvi1

Kaunist suve