Peagi saabuva jõuluaja puhul kuulutame välja klassiruumide kaunistamise konkursi "Jõulud klassidesse". Kaunistuse elemendiks on kuusepuu. Kõik muu (kuju, materjal, suurus, kogus, värv) on klassi enda otsustada. Et kaunistusi enne vaheajale minekut ikka piisavalt nautida jõuaks, on tähtajaks 5. detsember. Klasse hindab žürii. Omapärasemale ja kaunimale klassiruumile auhind. Loomingulist lähenemist!

E-jõulukaardi konkurss. Kujunda jõuluteemaline e-kaart ning saada see hiljemalt 12. detsembriks aadressil maiu.aadlialtreaalkool.ee. Võidutööga saadab Tallinna Kesklinna Põhikool oma jõulutervitused sõpradele.

lilled2