Kuulutada välja Tallinna Kesklinna Põhikoolis konkurss REAALI ÕPETAJA 2015. Konkursi sihtfinantseerijaks on Tallinna Kesklinna Põhikooli lapsevanem Raivo Aavisto. Kandidaatide seadmise avaldused esitada 30. maiks aadressile Tallinn, Pärnu mnt 11 või elektrooniliselt aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Korraldus

• „Reaali Õpetaja 2015″ stipendiumi konkursile kandidaatide seadmise õigus on Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajatel ja muul personalil, õpilastel ja lastevanematel ning Tallinna Reaalkooli vilistlastel.
  • Stipendium antakse välja kord aastas kooliaasta lõpul.
  • Üldjuhul antakse välja vaid üks stipendium, üle kolme stipendiumi välja ei anta.
  • Stipendiumi saaja (saajad) määrab Seltsi juhatus.

Üldised raamnõuded ülesseatavatele kandidaatidele

• Stipendiumi kandidaadiks on õpetaja, kelle töötulemused (sealhulgas õpilaste hinnang) on olnud silmapaistvad jooksval õppeaastal ja ka pikema perioodi vältel.
  • Stipendiumi kandidaat on üldjuhul töötanud Tallinna Kesklinna Põhikoolis täiskohaga..
  • Stipendiumi kandidaat on üldjuhul andnud oma panuse kooliellu ka klassijuhatajana; puudujääki selles osas korvab saavutuste erakordsus.

Stipendiumite saajate arvu ja stipendiumite suuruse määrab Seltsi juhatus.

viiulivoti

Kooli laulu konkurss