Perespordipäev REAALSELT METSA toimub 8. juunil kell 15.00 Stroomi rannas.
Spordiüritusel osalevad Reaalkooli 1.-4. klassi ja Kesklinna Põhikooli 1.-5. klassi õpilased koos perega. Selle spordiürituse eesmärkideks on propageerida orienteerumist, kõige noorematele õpilastele anda orienteerumise algõpet, pakkuda positiivseid liikumiselamusi ja anda lastele võimalus veeta aktiivselt aega koos pereliikmete ning koolikaaslastega. Orienteerumisvõistlust aitab korraldada OK Nõmme. Võistlusel kasutatakse elektroonilist märkesüsteemi.
Õpilaste valikuvõimalusteks on rada läbida individuaalselt või koos vanemaga. Võistlusklassid on 1. klass, 2. klass, 3. klass, 4.-5. klass ja laps + lapsevanem. Meie 1. ja 2. klassidele toimub eelnevalt kohapeal orienteerumise algõpetus. Pärast orienteerumist on võimalus minna terviserajale. Loosime välja üllatusauhinnad.

suvi1

Kaunist suve