1. aprillil algas Tallinnas nutikuu. Kuulutame välja konkursi õpilastele, parimatele auhinnad.

1.– 5. kl õpilastele kooli tutvustavate videote loomise konkurss. Video pikkus 3 min, tähtaeg 26. aprill, täpsem info klassijuhatajalt.

Tee video rühmas või  üksinda. Videosid võib teha telefoni, tahvelarvuti, fotoaparaadi või kaameraga. Parimaid töid näidatakse kooli sünnipäevanädalal klassides. Vaata õpetust, kuidas õigesti filmida.

5. klassi õpilastele plakatikonkurss teemal „Nutivahendi ohutus" või „Nutivahend tunnis". Tingimused: A3 paberil vabalt valitud tehnikas, tähtaeg 25. aprill. Plakatid viia Kati Kurimi või Kristi Saarpuu kätte.

viiulivoti

Kooli laulu konkurss