7. – 11. septembrini toimub Tallinna Reaalkooli ja Tallinna Kesklinna Põhikooli teadusnädal. Üritusega innustatakse õppima ja õpetama reaal- ning loodusaineid.
Eesti ning maailma reaal- ja loodusainete suurkujusid tutvustavad stendid on avatud nii Reaalkooli peahoones kui ka Tallinna Kesklinna Põhikoolis.
Reaalkooli IV korrusel saab tutvuda väljapanekuga „Sajandijagu reaal- ja loodusteaduslikke kooliraamatuid".
Kooli kodulehel on alates teisipäevast võimalik tutvuda ajalooliste füüsika õppevahendite virtuaalnäitusega.
1. – 4. kl õpilastele tutvustavad Reaalkooli gümnasistid teadust ja teadlaste elulugusid.
Teadusnädala lõpetab reaal- ja loodushariduse rahvusvaheline konverents, mis toimub 11. – 12. septembrini Tallinna Reaalkoolis. Esimese päeva lõpetab Reaalkooli karismaatilise ja pühendunud koolijuhi Gunnar Polma mälestusõhtu.

suvi1

Kaunist suve