Pikaajalise töökogemusega Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajatele ametialase enesetäiendamise võimaluse loomiseks ja/või loomingulise või teadusliku tegevuse soodustamiseks kuulutab Selts välja konkursi “Reaali õpetaja 2015″ stipendiumile.

Konkursi ellukutsuja ja sihtfinantseerijaks on RK Haridussõprade SA, keda esindab juhatuse liige Kalev Roosiväli.
Kandidaatide seadmise avaldused esitada 15. maiks 2015 aadressile Tallinn, Pärnu mnt 11 või elektrooniliselt aadressile: seltspiltreaalkool.ee
Korraldus

„Reaali õpetaja 2015″ stipendiumi konkursile kandidaatide seadmise õigus on Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajatel ja muul personalil, õpilastel ja lastevanematel ning Tallinna Reaalkooli vilistlastel.

• Stipendium antakse välja kord aastas kooliaasta lõpul.
  • Üldjuhul antakse välja vaid üks stipendium, üle kolme stipendiumi välja ei anta.
  • Stipendiumi saaja (saajad) määrab Seltsi juhatus.

Üldised raamnõuded ülesseatavatele kandidaatidele

• Stipendiumi kandidaadiks on õpetaja, kelle töötulemused (sealhulgas õpilaste hinnang) on olnud silmapaistvad jooksval õppeaastal ja ka pikema perioodi vältel.
  • Stipendiumi kandidaat on üldjuhul töötanud Tallinna Kesklinna Põhikoolis täiskohaga..
  • Stipendiumi kandidaat on üldjuhul andnud oma panuse kooliellu ka klassijuhatajana; puudujääki selles osas korvab saavutuste erakordsus.

Stipendiumite saajate arvu ja stipendiumite suuruse määrab Seltsi juhatus.

viiulivoti

Kooli laulu konkurss