Kontaktinfo

Aadress: Pärnu mnt 11 Tallinn 10148

Telefon: 614 0074; 56 918 715

I kl: 699 2027 (väike maja)

Pikapäevarühm: 51920177

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kooli asukoht: kaart


Sel kevadel on lahkunud meie hulgast jäädavalt Tallinna Reaalkooli kauaaegne juht ja kogukonna eestvedaja Gunnar Polma, kelle panust Reaalkooli arengusse ja Tallinna Kesklinna Põhikooli asutamisse on raske üle hinnata. Tema ideed ja tema poolt kantud Reaali vaim on mõjutanud otseselt või kaudselt sadade Reaalkooli vilistlaste elukäiku.

Selleks et praegused ja tulevased realistid ei unustaks direktor Polmat, soovib Reaali koolipere paigaldada oma kauaaegsele direktorile kooli õuele nimelise mälestuspingi koos viidapostiga, mis kajastab Reaalkooli lõpetajate ülikoolide valikuid üle ilma. 2015. a sügisel on plaanis korraldada Gunnar Polma 55. sünniaastapäeva tähistav konverents. Oleme mõelnud ka tema elu ja tegemisi kajastava raamatu väljaandmisele.
Reaalkoolil on traditsioon, et väljapaistvatele õpetajatele paigaldatakse nende haudadele Reaalkooli sümboolikaga hauatähis. Meie soov on tähistada selliselt ka Gunnar Polma viimne puhkepaik.
Nende ideede elluviimiseks vajame teie abi. Kui toetate väärika mehe mälestuse jäädvustamist, on teil võimalus teha sihtotstarbeline annetus Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi arveldusarvele EE281010052031001003 ja lisage palun kindlasti märksõna: Gunnar Polma mälestuse jäädvustamiseks.

koolipood

  face

 suvi1

 Kaunist suve