Kontaktinfo

Aadress: Pärnu mnt 11 Tallinn 10148

Telefon: 614 0074; 56 918 715

I kl: 699 2027 (väike maja)

Pikapäevarühm: 51920177

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kooli asukoht: kaart


Avame 1. septembril 2013 uue kooli - Tallinna Kesklinna Põhikooli (1. – 9. klass), mis tegutseb "Erakooliseaduse" alusel. Koolipidajaks on RK Hariduse MTÜ*, mis on esitanud koolitusloa taotluse ja uue kooli õppekava Haridus- ja Teadusministeeriumile.


Uues koolis hakkab õppetöö toimuma reaalkallakuga õppekava alusel. Kooli eesmärgiks on luua tingimused süvareaalhariduse omandamiseks, mis loob võimaluse jätkata keskhariduse omandamist tugevates reaalsuunaga gümnaasiumides.


1. märtsist avame registreerimise 1. - 7. klassi. Vastuvõtt kooli toimub praktiliste tööde ja vestluse alusel, mille läbiviimise aeg teavitatakse pärast koolitusloa saamist (vt vastuvõtt). Klassid avame vastavalt tegelikule täitumisele.


Kool alustab tööd Pärnu mnt 11 hoones, mille kõik korrused renoveeritakse kaasaegsetele koolinõuetele vastavateks. Koolis on pinda kokku 2240 m². Uus koolihoone moodustab koos Tallinna Reaalkooliga tervikliku hariduskvartali.

______________________________________
* RK Hariduse MTÜ on loodud 2005. aastal Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi poolt, et pakkuda õpet erahuvikoolis Reaalkooli Täienduskool ja täiskasvanutele koolitust Reaali Täiendkoolis. RK Hariduse MTÜ on eraõiguslik juriidiline isik, mis tegutseb Eesti Vabariigi õigusaktide ja kinnitatud põhikirja alusel.

koolipood

  face

 suvi1

 Kaunist suve