Laulupeolise tunnus on roheline käepael, mis tagab:

• sissepääsu lauluväljakule ja peopäeval väljaku lauljate alale;
    tasuta WC kasutuse lauluväljakul ja välisöökla alal;
    õiguse tasuta sõita (27.06-2.07)Tallinna ühistranspordis ja Elroni linnalähirongides.

Lauluväljak on kinnine ala juba proovides, seega tuleb juba esimest korda väljakule tulles kanda käepaela.

30. juunil koguneme 13.20 lauluväljaku Oru väravas, kus saate käepaelad ja laulupeoinfo. Riietus vaba ja vastavalt ilmale. Väiksesse kotti võib pista veepudeli ja vihmakile, päikselise ilma puhul on oluline peakate. Läheme koos koori kogunemiskohta proovipäevadel, mis on raadiotorni pool esimeste publikupinkide juures.
13.40 läheme rivistuma, poistekoori tähised POK I (I hääl) õpetaja Heli Roos telefon 5232654 ja POK II (II hääl) õpetaja Piret Otsa telefon 5068114
14.00-15.40 proov
Peale proovi suundume ühiselt lõunat sööma ja orienteeruvalt 16.20 olete vabad, vanemad võib vastu kutsuda Oru värava juurde.

1. juuli
Koguneme 17.20 laulväljakul oma kogunemiskohas raadiotorni pool esimeste publikupinkide juures ja läheme sööma. 17.30-18.00 lõuna (kes süüa ei soovi võib tulla 19.15 kogunemiskohta)
19.25 rivistus
19.45-20.20 poistekoori kava peaproov/läbimäng
Proovi lõpuks võib vanemad vastu kutsuda Oru väravasse.

2. juuli
Koguneme rongkäiguks 11.10 aadressil Endla 3 (Endla tänaval Rahvusraamatukogust järgmine maja) Sel tänaval on 2 kolonni kõrvuti, Reaalkool on Raamatukogupoolses kolonnis (leiad kooli sildi järgi). Kesklinna Põhikool on kohe Reaalkooli järel. Rongkäik algab 9.30, Tallinn on viimane. Liiklus rongkäigu liikumise ja rivistusalal on suletud alates 8.00, seega mõtle läbi logistika, kuidas rivistupaika jõuad. Selga esinemisriided: viigipüksid ja „Ruudi” särk, mugavad jalanõud. Kui ilm ei ole väga palav, siis pane pähe koolimüts. Veepudel ja vihmakile on vajalik kaasa võtta, aga võimalusel ära suuri kotte rongkäiku kaasa tassi.
Rongkäigust liigume otse sööma.
Sel päeval on koori kogunemiskoht lauluväljakul lauljate alal (vaata skeemi – kollane ala tuletornist sööklani), kus on rohkem ruumi ja lihtsam üksteist üles leida. Täpse koha lepime kokku sööma minnes. Laulupidu algab 14.00

Peale sööki vaba aeg pere ja sõpradega peo nautimiseks. Kogunemiskohta tuleb tulla siis, kui lavale lähevad laulma mudilaskoorid (ÜK avaplokk, lastekoorid, puhkpilliorkestrid, mudilaskoorid, poistekoorid.... täpne kava leitav www.laulupidu.ee sinises ringis laulupidu – kava). Peale poistekoori esinemist tuleme lavalt ühiselt kogunemiskohta ja edasi saad pidu nautida vanematega. Telefoniga helistamine võib olla häiritud, seega lepi vanematega kohtumispaik juba varakult kokku.
Tantsijad saavad osaleda rongkäigus ning laulupeo kontserdil.

Head ilma ja toredat pidu!

viiulivoti

Kooli laulu konkurss