Mudilaskoori laulupeo proov on laupäeval, 1. juulil Lauluväljakul.

Koguneme lauluväljakul Mere väravate taga, vasakus ääres kell 11.30​. Seal jagame lastele osalejate käepaelad ning liigume lauluväljakule, kuhu pääseb ainult käepaela ettenäitamisel. Palun vanematel lastele järele tulla Mere väravate taha peale 1. proovi kell 14.30.

Uus kogunemine Mere väravate taga on kell 18.15.

2. proovi lõpp ning kohtumine vanematega Mere väravate taga on kell 20.00.
Pühapäeval, 2. juulil koguneme rongkäiguks kell 11.10 Endla 3 juures (Rahvusraamatukogust järgmine maja). Seljas rahva- või rahvuslikud riided ning jalas mugavad jalanõud.
3 kohustuslikku asja igale laululapsele​ mõlemaks päevaks on: veepudel, vihmakeep ning peakate päikese kaitseks.(müts, rätik). P​ alun mitte võtta rongkäiku suuri seljakotte!
Rongkäik algab juba kell 9.30, Tallinn on kõige viimane. Palun kindlasti tutvuda ning arvestada liikluspiirangutega sellel päeval ning mõelda läbi, kuidas jõuda Endla tänavale, kui samal ajal liigub rongkäik mööda Vabaduse väljakut, Pärnu mnt ja Narva mnt. Peale rongkäiku sööme ning oleme oma “pesas” kuni mudilaskooride kogunemiseni. Ühendkooride avaplokis (kell 14.00) meie ei osale.
Peale mudilaskooride esinemist ootame kõiki vanemaid oma “pesas”, mis asub Mere väravatest sisenedes, vasakul pool teed, puude all, nõukaaegse roheka puidust tühjalt seisva hoone läheduses.​ Edasine on iga pere otsustada- kas jätkate koos lapsega peo kuulamist-vaatamist või mitte.
Kuna telefoniga helistamine võib olla häiritud, siis ongi parimaks kokkusaamise kohaks just
meie “pesa”.
Tantsijad ning võimlejad saavad osaleda pühapäeval rongkäigus ning laulupeo kontserdil.
Laulupeo kavaga saab tutvuda ka www.laulupidu.ee
Lastega on laulupeol õpetajad Katri Veskimeister (50 88 523), Triinu-Liis Vahter, Margit Luts, Anne Sibul ning Kaja Saarniit.

viiulivoti

Kooli laulu konkurss